Your cart

Your cart is empty

All

413 Results

413 Results

$3.60

Unit price
per

$0.83

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$0.96

Unit price
per

$3.00

Unit price
per

CARROTS 红萝卜 (1KG/PKT)

$2.10

Unit price
per

$2.10

Unit price
per

$2.70

Unit price
per

BASIL 罗勒 / 九辰塔 (50G/PKT)

$3.00

Unit price
per

$3.00

Unit price
per

$3.75

Unit price
per

SPRING ONION 青葱 (300G/BUN)

$5.40

Unit price
per

$5.40

Unit price
per

TOMATO 蕃茄 (500G/PKT)

$2.63

Unit price
per

$2.63

Unit price
per

$14.25

Unit price
per

BLUEBERRY 兰莓 (100G-125G/PKT)

$5.25

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$3.30

Unit price
per

CAULIFLOWER 花椰菜 (1KG/NOS)

$4.50

Unit price
per

$4.50

Unit price
per

$2.93

Unit price
per

$9.38

Unit price
per

THYME 白里香 (50G/PKT)

$3.30

Unit price
per

$3.30

Unit price
per

$3.75

Unit price
per

MUSHROOM SHITAKE 花菇 (500G/PKT)

$4.50

Unit price
per

$4.50

Unit price
per

$2.64

Unit price
per

$3.75

Unit price
per

$0.87

Unit price
per

DILL 茴香 / 莳萝 (50G/PKT)

$3.00

Unit price
per

$3.00

Unit price
per

$11.25

Unit price
per

$0.90

Unit price
per

$0.90

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$0.80

Unit price
per

STRAWBERRY 草莓 (250G/PUN)

$9.75

Unit price
per

$9.75

Unit price
per

BANANA CAVENDISH (500G-600G/BUN)

$3.60

Unit price
per

$3.60

Unit price
per

CHERVIL 细叶芹 (30G/PKT)

$6.00

Unit price
per

$6.00

Unit price
per

$14.18

Unit price
per

$15.00

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$3.38

Unit price
per

CHILLI RED 红辣椒 (250G/PKT)

$2.25

Unit price
per

$2.25

Unit price
per

BROCCOLINI 西兰花苗 (200G/BUN)

$5.55

Unit price
per

$5.55

Unit price
per

SPEARMINT 薄荷叶 (50G/PKT)

$3.75

Unit price
per

$3.75

Unit price
per

$3.38

Unit price
per

$5.25

Unit price
per

$7.50

Unit price
per

CELERY IMPORTED 西芹菜 (500G/NOS)

$1.88

Unit price
per

$1.88

Unit price
per

$7.20

Unit price
per

MUSHROOM SHIMEJI BROWN  蟹味菇 (150G-200G/PKT)
Sold out

$1.95

Unit price
per

$14.25

Unit price
per

$14.25

Unit price
per

APPLE GREEN 青萍果

$0.68

Unit price
per

$0.68

Unit price
per

$4.13

Unit price
per

$2.36

Unit price
per